Турнір з тенісу

2011-12-02

Закінчився листопад, та не закінчилися спортивні протиборства. Отже, сьогодні ми розповімо про надзвичайно цікаві, напружені та безкомпромісні поєдинки з настільного тенісу та виважені продумані матчі з шахів та шашок. Та про все по порядку. З 1 по 10 листопада в школі було проведено змагання з настільного тенісу. Участь взяли 12 найсильніших тенісистів 6 – 11 класів. Учасники були поділені на 2 підгрупи , з яких до чвертьфіналу виходило по 4 найсильніших тенісисти. У І підгрупі не було рівних Погорілому Володимиру, учню 10 класу, який буквально змітав своїх суперників. У ІІ підгрупі теж саме робив наймолодший учасник Стромило Владислав. У чверть фіналі також були непередбачувані матчі, та все ж сильніші проходили далі. До півфіналу пробилися Погорілий В, Стромило В, Кузнецов М та Соколов Д. Погорілий Володимир зумів подолати опір Соколова Дмитра у 2 партіях, а от інший півфінал видався напрочуд цікавим. Учень 6 класу Стромило Владислав дав справжній бій учню 10 класу Кузнецову Максиму . Лише на продовженні третьої партії гору взяв досвідченіший Кузнецов М. У фіналі Погорілий Володимир без великих труднощів обіграв Кузнецова Максима з рахунком 2 :0 і став чемпіоном школи. У матчі за ІІІ місце Стромило Владислав переміг учня 10 класу Соколова Дмитра з рахунком 2 : 1 і став бронзовим призером. У змаганнях серед дівчат не було рівних Макарук Ользі , учениці 10 класу, Тригуб Лілії, ( 9 кл.) та Стромило Т.(9кл.). Цієї суботи 12 листопада відбулися і районні змагання з настільного тенісу. Команда у складі Погорілого В, Кузнецова М. та Стромило Т. захищали честь Погибляцького НВК. Перемігши почергово у своїй групі команди Яблунівки 2 : 0, Почапинець 2 : 0, Смільченець 2 : 0, Ріпок 2 : 0, поступившись лише Лисянському НВК

0 : 2, учні нашої школи зайняли ІІ місце і вийшли до півфіналу . Хочу зазначити, що відмінно діяли наші лідери Погорілий Володимир та Стромило Тетяна, які практично забезпечили цей успіх. У півфіналі нам довелося зустрітися з однією з найсильніших команд району Кам’яним Бродом . У напруженій боротьбі ми все ж таки поступилися з рахунком 0 : 2 і очікували суперника в матчі за ІІІ місце. Ним стала команда Боярки. Матч за бронзу розпочався з перемоги першої ракетки Погорілого Володимира над своїм суперником з рахунком 2 : 0. Стромило Тетяна свій матч програла 1 : 2 . Все вирішував матч других ракеток. Ось тут і проявив свої здібності Кузнецов Максим, який в захоплюючому поєдинку свого візаві з рахунком 2 : 1 і приніс нам бронзу !